021-55404393 - 021-55404093
021-55404393 - 021-55404093

مهارکش

مهارکش یا همان بست قورباغه ای ، دستگاهی است برای ایجاد نیروی پیش تنیدگی معین در یک  طناب،کابل ، بادبند و ... . این دستگاه که از دو پیچ ( یکی راستگرد و دیگری چپ گرد ) و یک مهره لوبیائی طویل ساخته شده است  با چرخاندن مهره و باز و بسته کردن پیچ‌ها تنش معینی را به هریک از پیچ‌ها وارد می‌کند. اصولا در هر جائی که نیاز به اعمال یک نیروی پیش تنیدگی باشد از این نوع ابزار استفاده میشود .

در هواپیما سازی وقتی که نیاز به اعمال تنش خاص کششی بین جداره‌های بالها می باشد از این نوع ابزار بسیار استفاده میشود . یکی از ابزارهای مهم در عرشه کشتی‌های بادبانی برای کنترل طناب‌های بادبان‌ها بست‌های قورباغه‌ای می‌باشد. مهارکش ها  ابزار اصلی اتصال رینگ‌های کشتی حرفه‌ای و بوکس به ساپورت‌های زمین می‌باشند. بدیهی است ایجاد صحنه‌های پرده نقره‌ای سینما بدون کشیدگیهای طولی و عرضی و اعوجاج در آن تنها با استفاده از بست‌های قورباغه‌ای میسر گشته تا پایداری پرده‌های سینما برای مدت طویلی حفظ گردد.

بازرگانی آسیا بکسل یکی از بزرگترین تامین کنندگان سیم بکسل و زنجیر های فولادی و اتصالات بارگیری با افتخار به اطلاع شما صنعتگران محترم میرساند که انواع مهارکش در سایز های گوناگون در این مجموعه موجود می باشد .

 

در تصویر بالا نمونه های از مهارکش را مشاهده میکنید که با توجه به نیاز مصرف کننده قلاب آن تغییر میکند . این ابزار در سایز ها و اندازه های مختلفی تولید شده و تناژی که قادر به تحمل آن خواهد بود را در جدولی که در اختیار مصرف کننده قرار میدهیم یادداشت شده است . کشور ما مفتخر است که یکی از بزرگ ترین تولید کننده های مهارکش است و تولیدات داخلی نسبت به نمونه خارجی از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است با توجه به این ما مهارکش ایرانی را به شما پیشنهاد میکنیم .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :