021-55404393 - 021-55404093
021-55404393 - 021-55404093

زنجیر صنعتی

آشنایی با زنجیر صنعتی

وقتی با کلمه زنجیر مواجه می شویم، ناخودآگاه ذهن اکثر ما به سمت زنجیر های کلاسیک و قدیمی کشیده میشود. حلقه های در هم تنیده شده از آهن و فولاد که در جهت بستن یا کشیدن اجسام سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. اما این سوال پیش می آید که آیا همه ی زنجیر های جهان این شکلی هستند؟ و یا با اهداف کشیدن یا نگه داشتن اجسام بسیار سنگین ساخته می شوند؟ زنجیری که با اهداف انتقال نیرو طراحی، تولید و عرضه می‌ شود. زنجیر هایی که به وفور در انواع متنوعی از صنایع و امور صنعتی مورد استفاده قرار گرفته ‌اند. در این مقاله قصد آن را داریم که نگاهی مختصر به ساختار های طراحی زنجیر صنعتی داشته باشیم.

نامی آشنا به جهت تمامی صنایع و دستگاه هایی که به نوعی در روند کارکرد خود از این قطعات  مورد استفاده قرار میگیرد. طیف گسترده ‌ای ازوسایل  مکانیکی می توانند در گروه زنجیر صنعتی جایی داشته باشند. از زنجیر های صنعتی ساده تا انواع زنجیر های صنعتی پیشرفته و مکانیکی را می ‌توان به نوعی در این دسته از قطعات مکانیکی گنجاند .

ولی در صحبت های عامیانه در فضا های صنعتی، وقتی از زنجیر صنعتی صحبتی به میان می ‌آید، عموما نوع پیشرفته ی آن که به جهت انتقال نیرو طراحی شده ‌اند، هدف صحبت می باشد. زنجیر صنعتی که با هدف انتقال نیرو طراحی می ‌شود، متفاوت از زنجیر های عادی که ساختاری یکپارچه دارند، از قطعه های  کوچک تری که در کنار هم قرار می گیرند، تشکیل میشود .

این نوع از زنجیر ها به گونه ای ساخته می شوند که می توانند به راحتی در چرخ ‌دنده ‌های مخصوص به خود قرار گرفته و همراه با گردش چرخ دنده ها، انتقال نیروی لازم را میسر سازند. انعطاف بالا در انتخاب طول زنجیر صنعتی از دیگر ویژگی های آن می باشد. چرا که هر حلقه از این نوع زنجیر همراه با یک پین به دیگر حلقه ها وصل شده است که می توان با حذف پین قید شده، حلقه یا حلقه ‌هایی را به راحتی کم و یا زیاد کرد و طول کلی زنجیر را تغییر داد.

زنجیر صنعتی بر اساس نیاز مشتری برای صنایع مواد غذایی، کشاورزی، زنجیر نقاله و بسیاری دیگر از صنایع کاربرد دارد. همچنین زنجیر صنعتی در جنس های مختلف فولادی، استیل و... تولید می شود و بر اساس نیاز مشتری یکی از انواع زنجیر صنعتی را ارائه میدهیم.

قیمت زنجیر صنعتی

بر اساس سایز و نوع  زنجیر صنعتی ونوع کاربردی که دارد و بسته به این که سفارش مشتری چیست قیمت زنجیر صنعتی مشخص می شود. برای اطلاع از قیمت زنجیر صنعتی می توانید به سایت شرکت بازرگانی آسیا بکسل مراجعه نمایید.

فروش زنجیر صنعتی

فروش زنجیر صنعتی در انواع مختلفی انجام می شود. زنجیرصنعتی بر اساس نوع کابرد که دارد خریداری می شود. فروش زنجیر صنعتی می تواند به شکل حضوری و اینترنتی انجام شود. در فروش زنجیر صنعتی به روش اینترنتی شما می توانید اطلاعات کاملی را درباره زنجیر صنعتی کسب واقدام به خرید زنجیر صنعتی نمایید.

کیفیت زنجیر صنعتی

هدف از خرید زنجیر صنعتی انتقال نیرو است و به این ترتیب می توان از آن برای حرکت دادن و کشیدن اجسام، در کشاورزی، کارخانجات، و بسیاری دیگر از صنایع بهره برد. در تمامی کارهایی که توسط زنجیر صنعتی انجام می شود کیفیت زنجیر صنعتی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و شما باید در هنگام خرید، کیفیت زنجیر صنعتی را در نظر بگیرید تا در آینده با استفاده مداوم از زنجیر صنعتی دچار مشکل نشوید.

بازرگانی آسیا بکسل یکی از بزرگترین تامین کنندگان سیم بکسل و زنجیر های فولادی و اتصالات بارگیری با افتخار به اطلاع شما صنعتگران محترم میرساند که انواع زنجیر های صنعتی در متراژ و سایز های گوناگون در این مجموعه موجود می باشد .

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :