021-55404393 - 021-55404093
021-55404393 - 021-55404093

تسمه حمل بار

برای حمل انواع بار از تسمه حمل بار استفاده می شود. تسمه حمل بار دارای انواع و سایزهای مختلفی می باشند و شما بر اساس میزان بار می توانید تسمه حمل بار را خریداری نمایید که دارای مشخصات ویژه ای می باشند.


تسمه حمل بار

تسمه های مصنوعی یا (Belt)  که از نایلون یا پلی استر ساخته می شوند . الیاف نایلونی در برابر بسیاری از مواد مقاوم بوده و زیاد کاربرد دارند، در حالی که مواد پلی استر درمقابل  مواد اسیدی مقاوم بوده و در شرایط خاصی به کار برده می شوند. اینگونه تجهیزات توسط دستگاه های بافنده ی صنعتی تولید می شوند. روش دوخت پیوسته، تنها روش مورد قبول برای ساخت بلت در بسیاری از استانداردهای معتبر ذکر شده است. معمولاً برای جلوگیری از سایش، محافظت در برابر ذرات و مواد خارجی افزایش ضریب اصطکاک و محافظت بلت در مقابل نور خورشید، از مواد مناسب پلیمری برای پوشاندن الیاف آن استفاده می شود. حداقل فاکتور طراحی در مورد این گونه تجهیزات 5 است.
اتصالاتی که به بلت متصل می شوند نیز باید دارای مقاومت کافی به اندازه ی دو برابر ظرفیت بلت بدون ایجاد تغییر شکل دائمی در آن باشند و عاری از هرگونه لبه ی تیز بوده تا به بلت آسیبی وارد نکنند.

این نوع تسمه ها  از الیاف نایلونی یا پلی استر تولید میشود . الیاف نایلونی در مقابل بسیاری  از مواد قلیایی مقاوم بوده و بیشتر به کار میرود٬ در حالی که مواد پلی استر در برابر مواد اسیدی مقاوم بوده و در شرایط خاصی استفاده می شوند. این گونه تجهیزات توسط دستگاه های بافنده ی صنعتی ساخته میشود . روش دوخت پیوسته٬ تنها روش قابل قبول برای ساخت این نوع تسمه ها در تمام استاندارد های معتبر یه آن اشاره شده. معمولا برای جلوگیری از از بین رفتن٬ محافظت در برابر ذرات ٬ افزایش ضریب اصطکاک و دوام تسمه در برابر نور خورشید  از مواد مناسب پلیمری برای روکش الیاف آن استفاده می شود.

 

قیمت تسمه حمل بار

بر اساس میزان تحمل تسمه حمل بار و متراژ آن قیمت تسمه حمل بار نیز متفاوت می باشد. هر چه میزان باری که تسمه بتواند در حمل بار تحمل کند بیشتر باشد قیمت تسمه حمل بار بیش تر خواهد بود. شما می توانید با مراجعه به سایت بازرگانی آسیا بکسل (فرشاد عباسيان) از قیمت تسمه خمل بار در انواع مختلف با خبر شوید.

فروش تسمه حمل بار

فروش تسمه حمل بار به شکل حضوری و غیر حضوری انجام می شود. در فروش تسمه حمل بار به شکل غیر حضوری می توانید به سایت فروش بازرگانی اسیا بکسل مراجعه نمایید و ضمن دریافت اطلاعات درباره انواع تسمه حمل بار مناسب ترین آن ها را برای کار خود انتخاب نمایید.

کیفیت تسمه حمل بار

یکی از مواردی که باید در خرید تسمه حمل بار مد نظر قرار دهید کیفیت تسمه حمل بار می باشد که در انواع مختلفی در بازار موجود می باشد. بنابراین باید بر اساس نیازی که دارید کیفیت تسمه حمل بار از بالاترین درجه کیفیت برخوردار باشد.

 

بازرگانی آسیا بکسل یکی از بزرگترین تامین کنندگان سیم بکسل و زنجیر های فولادی و اتصالات بارگیری با افتخار به اطلاع شما صنعتگران محترم میرساند که انواع تسمه های بارگیری در تناژ و سایز های گوناگون در این مجموعه موجود می باشد .

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :